INSPIRACJE

Szukasz inspiracji?

Zobacz te inspirujące realizacje z kostką brukową Styrobud, które mogą odmienić Twoje otoczenie!

PROPOZYCJA #1

Quadri™

Wielka płyta brukowa na wielkie plany.

Quadri to odpowiedź na trendy współczesnej architektury – prosta, duża forma dostępna w trzech kolorach. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno w nowoczesnej aranżacji i w tej stawiającej na klasykę. Oferujemy 3 produkty i 4 możliwości ułożenia: tylko Quadri 100×100, Quadri 80×80, Quadri 80×40 i połączenie Quadri 80×80 z Quadri 80×40.

Dostępna w składzie budowlanym Allmat

PROPOZYCJA #2

Prospero™

Kostka brukowa Prospero™ – Komfort i trwałość w jednym

Kostka brukowa która urzeka swoją prostotą kształtów, dając duże możliwości kompozycji. Przy wykorzystaniu kwadratowych i prostokątnych elementów systemu Prospero, można tworzyć zróżnicowane wzory nawierzchni w ogrodzie i wokół domu.

Dostępna w składzie budowlanym Allmat

PROPOZYCJA #3

Nostalit™

Styrobud Nostalit to linia przemysłowych kostek brukowych. Podobnie jak Styrobud Behaton, kostka ta często znajduje zastosowanie w przemyśle i przestrzeniach narażonych na ruch ciężkich pojazdów. Styrobud Nostalit poprzez swój delikatny kształt często znajduje zastosowanie przy infrastrukturze drogowej, pieszej a także jako przydomowa kostka tarasowa lub podjazdowa. 

Dostępna w składzie budowlanym Allmat

PROPOZYCJA #4

Stilo™

Klasyczna forma w kilku wymiarach

Kostka brukowa Styrobud Stilo™ to propozycja na przydomową aranżację w stylu południowym lub rustykalnym. Lekko pofalowane krawędzie tworzą charakterystyczne, delikatne spoiny. Dzięki temu taras, ścieżka czy podjazd nabiera specyficznego charakteru. Kostka brukowa Styrobud Stilo™ powstała w oparciu o technologię Aqua Subsisto™.

Dostępna w składzie budowlanym Allmat

PROPOZYCJA #5

Megan™

Klasyczna, uniwersalna płyta tarasowa

Styrobud Megan™ to wygodna, trwała płyta o prostym, kwadratowym kształcie. Jest ona stosowana do wykańczania szerokich, rozległych powierzchni o regularnych kształtach ze względu na duży format, łatwy montaż i uniwersalne zastosowanie. Płyta  Megan™ z powodzeniem może zdobić taras, ścieżki ogrodowe, schody o głębokich stopniach. Polecamy ją do każdego stylu architektonicznego. 

Dostępna w składzie budowlanym Allmat

Jesteś zainteresowany kostką brukową Styrobud?

Skontaktuj się z nami, lub odwiedź nas w Allmat!