Płyty OSB

Płyty OSB Firmy Egger

Niezależnie od tego, co planujesz, produkty budowlane firmy EGGER w prosty, efektywny i niezawodny sposób zagwarantują sukces w realizacji Twoich projektów. Wybierz odpowiedni produkt spośród bogatego asortymentu przyjaznych dla środowiska płyt OSB z pióro-wpustem oraz płyt z prostymi krawędziami w różnych klasach technicznych, płyt poszyciowych DHF, płyt wykończeniowych Ergo Board oraz tarcicy.

Wymiary

Wymiary dostępnych płyt

Płyty OSB o wymiarach: 2,5m x 1,25m
Dostępne grubości: 8 mm, 10mm, 12mm, 15mm, 18mm, 22mm, 25mm

Wysoka stabilność wymiarowa, dokładność dopasowania, jak również duża dostępność różnych formatów stwarzają wiele możliwości zastosowania w aranżacji wnętrz, konstrukcjach wystawowych i w aranżacji sklepów.

Dodatkowe informacje

Informacje


➖ Płyty OSB 3 mają gęstość nie mniejszą niż 600 kg/m³ gwarantowaną w deklaracji właściwości użytkowych. Dzięki temu mogą być stosowane w wielu znormalizowanych konstrukcjach przeciwpożarowych bez konieczności przeprowadzania dodatkowych badań.
➖ Dzięki zamkniętej, płaskiej i twardej powierzchni oraz niewielkiemu pęcznieniu pod wpływem wilgoci, nasze płyty OSB 3 nadają się do produkcji opakowań transportowych i szalunków do betonu.
➖ Płyty OSB 3 sprawdzają się jako opakowanie transportowe w ramach światowego przepływu towarów dzięki certyfikatom potwierdzającym, że produkt jest wolny od szkodników (standard ISPM 15) i w zakresie bezpieczeństwa żywności.

Jesteś zainteresowany?

Kliknij, przycisk poniżej i skontaktuj się z nami w celu uzyskania wszystkich informacji!